Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Teknoloji

Volkswagen ve Ford Birleşiyor Mu?

Bazı endüstri uzmanlarına göre bu, Ford ve Volkswagen‘in tam teşekküllü bir birleşme için attığı ilk adımlar. The Detroit Bureau tarafından yapılan analize göre, ticari araç pazarının ötesine geçen bir işbirliği her iki taraf için de çok faydalı olabilir. Buna göre, Alman şirketi Ford’un Amerikan pazarındaki güçlü konumundan faydalanabilirken, Mavi Oval logolu firma da şu anda zayıf olan Avrupa, Latin Amerika ve Çin pazarlarında elini güçlendirebilir.

Ayrıca, iki üretici başarılı platformlarını paylaşabilir ve birbirlerinin model serisini genişletmeye yardımcı olabilir. Örneğin, Ford bir zamanlar EV teknolojilerinde öncü bir marka olmayı başarmış ancak daha sonra agresif bir elektrifikasyon planına sahip olan Volkswagen’in gerisinde kalmıştı. Volkswagen bu noktada Ford’a yardım edebilir ve Ford da bu iyiliği Alman firmanın ABD’de Dieselgate’ten sonra ortaya çıkan kötü imajını düzelterek geri ödeyebilir.

İlgili İçerikler

Intel i9-10900 İşlemci Sızdırıldı

Safa Özhazinedar

Dünya ve Güneş Benzeri Yeni Bir Gezegen ve Yıldız Bulundu

Safa Özhazinedar

Winrar Kullananlar Bu Güvenlik Açığına Yakalandı! 500 Milyon Kullanıcı Risk Altında

Safa Özhazinedar

Akıllı Bir İnsanın Yaklaşmaya Cesaret Edemeyeceği Bir Yer : KALEKOL

Safa Özhazinedar

BMW iNEXT Konseptinden Çizimler Yayınladı

Safa Özhazinedar

Mustafa Sandal’dan Bitcoin Ödüllü Yarışma!

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar