VOLKAN BU RAMAZAN’DA İYİLİK İÇİN KOLLARI SIVADI

Sponsor

Sungurlu’nun sevilen simalardan Volkan Hançeroğlu, Bu Ramazan da hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında köprü olmaya devam ediyor.

Birçok kez çocuklar, engelliler ve ihtiyaç sahibi aileler için yardım kampanyası başlatan ve bu yardım kampanyası sayesinde ihtiyaç sahibi aileleri sevindiren Volkan Hançeroğlu, Bu Ramazan ayında da yine hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında iyilik köprüsü oluşturdu.
Ramazan ayı münasebetiyle hayırseverlerin gönderdiği gıda yardımlarını ailelere ulaştırmaya başlayan Hançeroğlu, bu yardımları yaklaşık 300 aileye dağıttığını, ayrıca yine Ramazan ayı boyunca 300 aileye pide dağıtacağını söyledi.

Hançeroğlu, Ramazan ayının ileriki günlerinde de yine hayırseverlerin gönderdiği gıda yardımlarını yine ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya başlayacağını ifade etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“BİZİM MANAV” AÇILDI
Sonraki İçerikOTOMOBİL KAMYONA ARKADAN ÇARPTI : 1’İ AĞIR, 2 YARRALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz