Voleybol’da Türkiye Başarısı

Sungurlu Belediyespor Voleybol’da Türkiye’nin en başarılı kulüplerinden birisi oldu.
Sungurlu Belediye Voleybol Takımı Türkiye’nin 250 Voleybol takımı arasından yenilgisiz 5 takımdan biri olma başarısını gösterdi.
Kulüp Antrenörü ve Voleybol şube sorumlusu Mustafa Özdemir, yaptığı açıklamada “Sungurlu Belediyespor Voleybol takımı 2017-2018 Türkiye Voleybol liglerinde oynayan 250 takım arasından yenilgisiz yoluna devam eden 5 takım var, bunlardan birisi Sungurlu Belediyesi Voleybol Takımıdır” dedi.
Böyle bir başarıya imza atmanın gururunu yaşıyoruz diyen Özdemir, “Efeler liginde Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş, yine sarfanlar Liginde Vakıfbank, Eczacıbaşı, Fenerbahçe, Galatasaray olduğu 1 liglerde, 2 Liglerde yaklaşık 250 takım mücadele ediyor. Ligler devam ediyorken bütün bu liglerde yenilgisiz 5 takım var, işte bunlardan biriside gurur duyacağımız Sungurlu Belediyesi Voleybol Takımıdır” diye konuştu.
Gecemizi gündüzümüze katarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz diyen Özdemir, “Burada “Ben” başarısı yok, “Biz” başarısı vardır. Belediye Başkanımıza, Kulüp Başkanımızla antrenörlerimize, Kulüp yönetimimizle, sporcularımızla ve en önemlisi Sungurlu halkıyla birlikte bu başarıyı elde ettik, etmeye de devam edeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz