Voleybol’da Sezonun İlk Madalya ve Kupası

Sponsor

Çorum voleybol, Osmancık Belediyesi, Oğuzlar Belediyesi ve Sungurlu Belediyesinin katılmış olduğu il birinciliği müsabakalarında Çorum’da 3. olarak dereceye giren genç kızlar voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Alt yapıda 8 takım kurduk. Yaklaşık 250 lisanlı sporcumuzla bu alt yapı liglerinde mücadele ediyoruz. Haftanın 7 günü antrenman ve maç programlarımız var, hafta sonları 1. lig maçlarımız var, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve onları sportif faaliyetlere yönlendirmek için haftanın 7 günü çalışıyoruz ve bunlarında meyvelerini alıyoruz. Gençlerimizden kulübümüze yoğun bir ilgi var, genç kız voleybol takımımızı bu başarıdan dolayı kutluyorum” dedi.

Sungurlu Belediyesi Alt yapı voleybol takımları 2018-2019 sezonu ilk madalya ve kupalarına kavuştu.  Çorum'da yapılan genç kızlar il birinciliğinde Sungurlu Belediyesi genç kız voleybol takımı il 3. olarak ilk madalya ve kupasını Sungurlu'ya getirdi.  | Sungurlu Haber
Özdemir, bütün bu çalışmalarımızda bizlere destek veren, kulüp başkanımız Bahri Sezen ve Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve her zaman bizleri destekleyen Sungurlu halkımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikÖğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Devam Ediyor
Sonraki İçerikKülünk’ten Kelepircioğlu’na Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz