Voleybol’da Sezonun İlk Madalya ve Kupası

Çorum voleybol, Osmancık Belediyesi, Oğuzlar Belediyesi ve Sungurlu Belediyesinin katılmış olduğu il birinciliği müsabakalarında Çorum’da 3. olarak dereceye giren genç kızlar voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Alt yapıda 8 takım kurduk. Yaklaşık 250 lisanlı sporcumuzla bu alt yapı liglerinde mücadele ediyoruz. Haftanın 7 günü antrenman ve maç programlarımız var, hafta sonları 1. lig maçlarımız var, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve onları sportif faaliyetlere yönlendirmek için haftanın 7 günü çalışıyoruz ve bunlarında meyvelerini alıyoruz. Gençlerimizden kulübümüze yoğun bir ilgi var, genç kız voleybol takımımızı bu başarıdan dolayı kutluyorum” dedi.

Abone Ol

Sungurlu Belediyesi Alt yapı voleybol takımları 2018-2019 sezonu ilk madalya ve kupalarına kavuştu.  Çorum'da yapılan genç kızlar il birinciliğinde Sungurlu Belediyesi genç kız voleybol takımı il 3. olarak ilk madalya ve kupasını Sungurlu'ya getirdi.  | Sungurlu Haber
Özdemir, bütün bu çalışmalarımızda bizlere destek veren, kulüp başkanımız Bahri Sezen ve Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve her zaman bizleri destekleyen Sungurlu halkımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum diye açıklamada bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz