Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Voleybolda Lig Heyecanı Başlıyor, İlk Maç Rize’de

Geçtiğimiz sezon 2. ligde şampiyon olarak 1. Lige yükselmeyi başaran Sungurlu Belediyespor voleybol takımı sezonun ilk maçında Cumartesi günü saat 14’de Fındıklıspor ile deplasmanda karşılaşacak.

Hedefimiz İlk Maçtan Galibiyetle Ayrılmak

Sungurlu Belediyespor 1. ligde oynayacağı zorlu maçların hazırlıklarını Ankara’da antrenör Veli Koçak yönetiminde sürdürüyor. Bu sezon kadrosunu tamamen yenileyen ve iki yabancı oyuncu ile güçlenen Sungurlu Belediyespor sezonun ilk maçından galibiyetle ayrılmayı amaçlıyor.

Sungurlu Belediyespor voleybol antrenörü Veli Koçak takım olarak çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve sezona galibiyetle başlamak istediklerini söyledi. Yeni bir kadro ile başlayacakları ligde takım olmak için zamana ihtiyaçları olduğunu belirten Koçak hazırlık döneminde bunu büyük oranda giderdiklerini sözlerine ekledi.
Kırmızı Beyazlılar sezonun ilk maçı için hazırlıklarını yarın yapacakları antrenman ile tamamlayacak ve bir gün sonra Rize Fındıklıspor maçı için bu ilçeye gidecek.

İlgili İçerikler

Çorum HDF’den Sezen’e Ziyaret

Safa Özhazinedar

Bilim Kurulu Üyesi: Şu Bir Hafta En Kritik Dönem

Safa Özhazinedar

Akbaş İçin Hastanede Tören Düzenlendi

Safa Özhazinedar

Dereceye Girenler Madalyalarını Aldı

Safa Özhazinedar

Tosundereoğlu; “Minnetle, şükranla ve saygıyla anıyoruz”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyesi Yardım Kampanyası Başlattı

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar