Voleybol’da Gençlerin Rakipleri Belli Oldu

Sungurlu Belediyesi Alt yapı Genç Voleybol takımının Türkiye Final Gruplarındaki rakipleri belli oldu. Sungurlu Belediyesi baş antrenörü Mustafa Özdemir alt yapı Genç voleybol takımımızın Türkiye finallerine yükselmek için yapılacak grup maçlarında rakipleri Sivas, Kırşehir ve Yozgat olduğunu açıkladı.
Özdemir, “A takımızın 1. lige yükselmesinden sonra şimdide alt yapı voleybol takımımız Türkiye Gençler final müsabakalarına katılma hakkı kazandı. Grup maçları Yozgat’ın ilçesi Sorgun’da oynanacak, Bu gurupta 1. olan takım direk Türkiye finallerine gidecek, toplam gruplardan 13 takım birincileri ve gruplardan en iyi 3 tanede gurup 2. si finallere gidecek” dedi.
Gençlerimizin alacağı bütün dereceler, 1. ligdeki A takımımıza puan olarak yansıyacak diyen Özdemir, “Bu yüzden alt yapı genç takımımızın maçları çok ama çok önemli Yozgat’taki grup müsabakalarında başarılı olmak için çalışmalarımız devam ediyoruz. 26-30 Nisan tarihinde Yozgat’taki grup maçlarında hedef ilk 2 ye girmek olacaktır. Genç takımımızı bir haftalık kamp programına alacaklarını söyledi.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz