Voleybol’da Gençlerin Rakipleri Belli Oldu

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Alt yapı Genç Voleybol takımının Türkiye Final Gruplarındaki rakipleri belli oldu. Sungurlu Belediyesi baş antrenörü Mustafa Özdemir alt yapı Genç voleybol takımımızın Türkiye finallerine yükselmek için yapılacak grup maçlarında rakipleri Sivas, Kırşehir ve Yozgat olduğunu açıkladı.
Özdemir, “A takımızın 1. lige yükselmesinden sonra şimdide alt yapı voleybol takımımız Türkiye Gençler final müsabakalarına katılma hakkı kazandı. Grup maçları Yozgat’ın ilçesi Sorgun’da oynanacak, Bu gurupta 1. olan takım direk Türkiye finallerine gidecek, toplam gruplardan 13 takım birincileri ve gruplardan en iyi 3 tanede gurup 2. si finallere gidecek” dedi.
Gençlerimizin alacağı bütün dereceler, 1. ligdeki A takımımıza puan olarak yansıyacak diyen Özdemir, “Bu yüzden alt yapı genç takımımızın maçları çok ama çok önemli Yozgat’taki grup müsabakalarında başarılı olmak için çalışmalarımız devam ediyoruz. 26-30 Nisan tarihinde Yozgat’taki grup maçlarında hedef ilk 2 ye girmek olacaktır. Genç takımımızı bir haftalık kamp programına alacaklarını söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikGençler Yaşlılarımızı Yalnız Bırakmıyor
Sonraki İçerikBorsa Başkanı Kürbüz Mazbatasını Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz