Voleybolda Finalin Adı Belli Oldu

Sungurlu Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasında finale çıkan takımlar Sungurlu Belediyesi ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu oldu.

Abone Ol

Sungurlu Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Kaymakamlık Voleybol turnuvası 14 takımın katılımıyla 10.01.2018 günü başlamıştı, Grup maçlarının ardından çeyrek finale yükselen 8 takımın karşılaşmaları sonucu yarı finale yükselen 4 takımın mücadeleleri sonucunda finalde karşılaşacak takımlar belli oldu.

Sungurlu Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasında finale çıkan takımlar Sungurlu Belediyesi ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu oldu. | Sungurlu Haber
Sungurlu Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasında finale çıkan takımlar Sungurlu Belediyesi ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu oldu. | Sungurlu Haber08 Mart Perşembe günü saat 18:00 ‘da Mahmut Atalay Kapalı spor salonunda oynanan günün ilk karşılaşmasında Aşağı Fındıklı Ortaokulu – İlçe Tarım Müdürlüğü takımını 3-2 yenerek Adını finale ilk yazdıran takım olurken, saat 19:30’da oynanan günün ikinci karşılaşmasında ise Sungurlu Belediyesi – Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü takımını 3-1’ le geçerek adını finale yazdıran ikinci takım oldu.

Sungurlu Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasında finale çıkan takımlar Sungurlu Belediyesi ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu oldu. | Sungurlu HaberSungurlu Kaymakamlığı voleybol Turnuvasında Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğü 09.03.2018 Cuma günü üçüncülük ve dördüncülük için mücadele edecek. Final maçı ise 13.03.2018 Salı günü 19:30′ da Aşağı Fındıklı Ortaokulu ile Sungurlu Belediyesi takımları arasında oynanacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz