Voleybolda Altyapı Maçları Başladı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor voleybol şube sorumlusu ve altyapı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapılarda 8 takım kurduk, yaklaşık 250 lisanslı sporcumuzla maçlarımıza başlıyoruz” dedi. Özdemir, küçük kız, küçük erkek, yıldız kız, yıldız erkek, genç kız, genç erkek ve bölgesel kız bölgesel erkek takımlarımızı hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz.

İlçemizi en güzel şekilde temsil edecek bu çocuklarımız her gün Mahmut Atalay spor salonunda ve fen lisesi spor salonunda çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor diyen Özdemir, 2009-2010 doğumlu sporcularımızdan başlayarak yoğun bir altyapı programımız var, hedefimiz burada yetişen çocuklarımızı ileride liglerde oynayabilecek seviyelerde yetiştirmek olacaktır. Bu altyapı maçlarında alınacak her galibiyet her puan 1. Ligdeki erkek takımımıza puan olarak yansıyacaktır. Geçen sezon altyapılardan 0,300 puanı bu sezon 1.lig takımına kazandırdık. Sungurlumuzda voleybol oynamak isteyen her yaştaki çocuklarımızı ve gençlerimizi spor salonuna bekliyoruz diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikÖğretmenler Arası PES Turnuvası Düzenlendi
Sonraki İçerikEğer, “Oynanan Futbol Skoru Yansıtmadı”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz