Voleybolcular İlk Antremanı Sungurlu’da Yaptı

Sponsor

Erkekler Voleybol 1. liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor Sungurlu’da ilk çalışmasını yaptı.

Sungurlu’da çalışma ortamı sağlanamadığı için yönetim kararı ile çalışmalarını Ankara Taner Kışlalı Spor Salonu’nda sürdüren Sungurlu Belediyespor voleybol takımı önceki gün hem yeni transferleri tanıtmak hem de Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etmek için ilçeye geldi.

Sungurlu Belediyespor, maçlarını oynayacağı Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda ilk çalışmasını yaptı. Çalışmayı Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen ile kulüp alt yapısında çalışma yapan minik voleybolcularda izledi. | Sungurlu Haber

Sponsor

Ziyaretlerin ardından ise maçlarını oynayacağı Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda ilk çalışmasını yaptı. Çalışmayı Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen ile kulüp alt yapısında çalışma yapan minik voleybolcularda izledi.

Teknik Direktör Veli Koçak yönetimindeki antrenman ısınma hareketleri ve fiziksel yüklemenin ardından hücum ve savunma ağırlıklı bir program ile sona erdi. İlçede yapılan ilk antrenman sonunda alt yapının minik sporcuları abileri ile sohbet ettiler ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner’den, Kulübe destek Veren İşadamına Formalı Teşekkür
Sonraki İçerikAltın Rezervinde Türkiye 20. Sırada
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz