Voleybolcular İlk Antremanı Sungurlu’da Yaptı

Erkekler Voleybol 1. liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor Sungurlu’da ilk çalışmasını yaptı.

Abone Ol

Sungurlu’da çalışma ortamı sağlanamadığı için yönetim kararı ile çalışmalarını Ankara Taner Kışlalı Spor Salonu’nda sürdüren Sungurlu Belediyespor voleybol takımı önceki gün hem yeni transferleri tanıtmak hem de Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etmek için ilçeye geldi.

Sungurlu Belediyespor, maçlarını oynayacağı Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda ilk çalışmasını yaptı. Çalışmayı Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen ile kulüp alt yapısında çalışma yapan minik voleybolcularda izledi. | Sungurlu Haber

Ziyaretlerin ardından ise maçlarını oynayacağı Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda ilk çalışmasını yaptı. Çalışmayı Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen ile kulüp alt yapısında çalışma yapan minik voleybolcularda izledi.

Teknik Direktör Veli Koçak yönetimindeki antrenman ısınma hareketleri ve fiziksel yüklemenin ardından hücum ve savunma ağırlıklı bir program ile sona erdi. İlçede yapılan ilk antrenman sonunda alt yapının minik sporcuları abileri ile sohbet ettiler ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz