Voleybolcular Başkanı Ziyaret Etti

Sponsor

Bu yıl Türkiye Voleybol 1. Ligi’nde Çorum’u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor teknik heyeti ve oyuncuları Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti.
Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen, Kulüp Voleybol sorumlusu Mustafa Özdemir, Voleybol baş antrenörü Veli Koçak ve yeni takıma dahil olan oyuncular Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette oyuncularla yakından ilgilenen Başkan Şahiner, voleybol takımının bu sezon büyük işler başaracağına inandığını söyledi. | Sungurlu Haber
Ziyarette oyuncularla yakından ilgilenen Başkan Şahiner, voleybol takımının bu sezon büyük işler başaracağına inandığını söyledi. Oyunculara yönelerek sizlerden centilmen bir şekilde mücadele etmenizi bekliyorum diyen Başkan Şahiner, “Gerek maç içinde gerekse de maç sonunda sergilediğiniz davranışlarla Sungurlu’nun gençlerine örnek olmanızı bekliyorum. Amacımız Sungurlu’nun gençlerini kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora yönelmelerini sağlamaktır” dedi.

Ziyarette oyuncularla yakından ilgilenen Başkan Şahiner, voleybol takımının bu sezon büyük işler başaracağına inandığını söyledi. | Sungurlu Haber
Antrenör Veli Koçak ile birlikte teknik heyetin iddialı bir takım kurduğunu belirten Başkan Şahiner, “Takımımız bu yıl Doğu grubunda güçlü rakipleri ile mücadele edecek. İddialı bir takım kurduk. Sungurlu’nun ne kadar çetin ceviz olduğunu bütün takımlar görecek inşallah” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMacar Krisztian ve Brezilyalı Lurgen Belediyespor Forması Giyecek
Sonraki İçerikİlk hazırlık maçı Jeopark Kula Belediyespor ile
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz