Voleybol takımımız Erzurum yolcusu

Sponsor

Türkiye 2. Voleybol Ligi 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sungurlu Belediyespor takımı Erzurum’a gidiyor.
10 Aralık Pazar günü Saat 13:00’de Erzurum’da, Erzurum Spor Lisesi – Sungurlu Belediyespor takımları arasında oynanacak olan bu karşılaşma temsilcimiz için büyük önem taşıyor. Gazetemize açıklamada bulunan antrenör Mustafa Özdemir, “Gümüşhane, Bafra, Çorum, Tokat, Ordu maçlarını kazandık. Bu galibiyet serisine Erzurum’u da eklemek istiyoruz” dedi.
Güzel ilçemizi Türkiye’nin her tarafında başarıyla temsil etmeye devam ediyoruz diyen Özdemir, “Türkiye’nin kuzeyinden güneyine, batısından doğusuna kadar ilçemizin tanıtımını yapıyoruz. Sporun barış, kardeşlik, dostluk temasını her yerde uygulamaya gayret ediyoruz” diye konuştu.
Sayın Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen’in desteğiyle ve Sungurlu halkımızın bizim yanımızda olmasıyla bu başarılarımız artarak devam edecektir diyen Özdemir, “Belediye Başkanımızın bize sağladığı imkanlarla Erzurum maçına uçakla günü birlik gidip döneceğiz. Bundan dolayı da Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikFutbolda derbi heyecanı Pazar günü – Sungurlu Belediyespor – Osmancık Belediyespor
Sonraki İçerikSungurlu Diği Göleti İhale Ediliyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz