Voleybol takımımız Erzurum Yolcusu

Türkiye 2. Voleybol Ligi 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sungurlu Belediyespor takımı Erzurum'a gidiyor.

Sponsor

10 Aralık Pazar günü Saat 13:00’de Erzurum’da, Erzurum Spor Lisesi – Sungurlu Belediyespor takımları arasında oynanacak olan bu karşılaşma temsilcimiz için büyük önem taşıyor. Gazetemize açıklamada bulunan antrenör Mustafa Özdemir, “Gümüşhane, Bafra, Çorum, Tokat, Ordu maçlarını kazandık. Bu galibiyet serisine Erzurum’u da eklemek istiyoruz” dedi.
Güzel ilçemizi Türkiye’nin her tarafında başarıyla temsil etmeye devam ediyoruz diyen Özdemir, “Türkiye’nin kuzeyinden güneyine, batısından doğusuna kadar ilçemizin tanıtımını yapıyoruz. Sporun barış, kardeşlik, dostluk temasını her yerde uygulamaya gayret ediyoruz” diye konuştu.
Sayın Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen’in desteğiyle ve Sungurlu halkımızın bizim yanımızda olmasıyla bu başarılarımız artarak devam edecektir diyen Özdemir, “Belediye Başkanımızın bize sağladığı imkanlarla Erzurum maçına uçakla günü birlik gidip döneceğiz. Bundan dolayı da Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBMde Kudüs Tartışması! İsrail’den Tehdit Gibi Açıklama: Kudüs Başkent Olmazsa Barış Olmaz
Sonraki İçerikKuzey Kore Liderinden Sert Tepki: İsrail Diye Bir Devlet Var mı ki Başkenti Kudüs Olsun!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz