Voleybol Okulundan Büyük Başarı

Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi.

Abone Ol
Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi.

Çorum’da voleybol altyapılarda erkek ve bayan 780 lisanlı sporcu ile Sungurlu Belediyespor kulübü, ilk sırada en güçlü kulüp olma özelliğini koruyor. Yıllardır altyapılarda ve liglerde antrenörlük yapan ve birçok başarılı sporcular yetiştiren Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; Bu dönemde yaz kurslarında 40 kız sporcumuz ve 25 erkek sporcumuz olmak üzere 65 sporcu ya gerekli voleybol eğitimlerini vererek altyapı takımlarımızda oynayacak seviyeye getirmiş, durumdayız bundan dolayı da bu sporcularımızın lisanslarını çıkartarak 2019-2020 sezonunda altyapı maçlarında oynamaları için kulübümüz bünyesine dahil ettik dedi.

Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi. | Sungurlu Haber

Özdemir, 2019-2020 sezonunda, voleybol da altyapılarda midi erkek, midi kız küçük erkek, küçük kız, yıldız erkek, yıldız kız, genç erkek, genç kız 5, bölgesel lig erkek, bölgesel lig kız olmak üzere 10 takım, 200’e yakın sporcumuzla sezon hazırlıklarımız devam ediyor.
Kulüp olarak bu altyapı takımlarımızın, en iyi imkanlarda çalışma yapmaları için bütün imkanlar sağlanmakta ve başarılı bir sezon geçirmek için tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır diyen Özdemir, altyapımıza yeni katılan sporcularımıza da başarılar diliyoruz dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz