Voleybol Okulundan Büyük Başarı

Sponsor

Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi.

Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi.

Çorum’da voleybol altyapılarda erkek ve bayan 780 lisanlı sporcu ile Sungurlu Belediyespor kulübü, ilk sırada en güçlü kulüp olma özelliğini koruyor. Yıllardır altyapılarda ve liglerde antrenörlük yapan ve birçok başarılı sporcular yetiştiren Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; Bu dönemde yaz kurslarında 40 kız sporcumuz ve 25 erkek sporcumuz olmak üzere 65 sporcu ya gerekli voleybol eğitimlerini vererek altyapı takımlarımızda oynayacak seviyeye getirmiş, durumdayız bundan dolayı da bu sporcularımızın lisanslarını çıkartarak 2019-2020 sezonunda altyapı maçlarında oynamaları için kulübümüz bünyesine dahil ettik dedi.

Yaz tatilinde 150 sporcu ile voleybol eğitimine başlayan voleybol kurslarında 65 sporcu lisans alarak sungurlu belediyesi voleybol altyapı takımlarına seçildi. | Sungurlu Haber

Özdemir, 2019-2020 sezonunda, voleybol da altyapılarda midi erkek, midi kız küçük erkek, küçük kız, yıldız erkek, yıldız kız, genç erkek, genç kız 5, bölgesel lig erkek, bölgesel lig kız olmak üzere 10 takım, 200’e yakın sporcumuzla sezon hazırlıklarımız devam ediyor.
Kulüp olarak bu altyapı takımlarımızın, en iyi imkanlarda çalışma yapmaları için bütün imkanlar sağlanmakta ve başarılı bir sezon geçirmek için tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır diyen Özdemir, altyapımıza yeni katılan sporcularımıza da başarılar diliyoruz dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTMO’da Üretici Mağdur Edilmiyor
Sonraki İçerikKAZADA ÖLEN KUZENLER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz