Voleybol 2. Ligde 2. Yarı Başlıyor

Sponsor

Türkiye 2. Voleybol Liginde 2. yarı başlıyor. Gurubunda yenilgisiz lider olan Sungurlu Belediyespor’un konuğu Gümüşhane Telekom olacak.
7 Ocak Pazar günü saat 13:00 da Mahmut Atalay Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaya galibiyet parolası ile çıkacaklarını ifade eden Sungurlu Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu ve Takım Antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada, “Hedefimiz 1. Lig olarak belirleyip yola öyle çıktık. İnşallah bu hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.
Bunu yaparken de, bütün maçlarımızdan puanla ayrılmak zorundayız diyen Özdemir, “Bu maçımızda da 3 puan almak için çıkacağız. Bu mücadelemizde de Sungurlu halkımızı yanımızda görmek istiyoruz. Seyircilerimize çok büyük ihtiyacımız var. Onlar olmadan başarı olmaz. Halkımız bizi destekler, bize sahip çıkarsa çok daha büyük başarılar elde edeceğiz” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesi Yardım Kampanyası Başlattı
Sonraki İçerikBir İhtiyaç Sahibinin Daha Yüzü Güldü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz