VEREN ELLERLE ALAN ELLERİ BULUŞTURDULAR

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilciliği, Ramazan ayında veren ellerle alan elleri buluşturdu.

selamet derneği sungurlu
Sponsor

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilciliği, Ramazan ayında veren ellerle alan elleri buluşturdu.

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilcisi Mehmet Akif Abanuzoğlu, “Her zaman mazlumların, mağdurların, gariplerin ve kimsesizlerin yanında olduk. Allah’ın izni ve yardımıyla olmaya da devam edeceğiz. Ramazan ayı boyunca veren ellerle alan elleri buluşturduk” dedi.

Malum virüs nedeniyle işini kaybeden maddi sıkıntıda olan kardeşlerimize, hemşerilerimize 400 koli yardımında bulunduk diyen Abanuzoğlu, “80 aileye ayni ve nakti yardımlarda bulunduk. 50 çocuk giydirdik ve 50 çocuğun kişisel ihtiyaçlarını giderdik. İki tane harabe evi yaşanılır hale getirdik. Ülkemizdeki musibetlerin üzerimizden kalkması niyetiyle Afrika’daki açlık sıkıntısı çeken, kıtlıkla mücadele eden mazlumlara 15 adet şükür kurbanı, 10 adalet adak, 6 adet akika gönderdik ve oradaki mazlum kardeşlerimize dağıtılmasına vesile olduk. Sadece Ramazan ayında değil, bundan sonraki aylardada siz değerli hemşerilerimizin destekleriyle mazlum ve mağdurlara yardım etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sponsor

Tabiki bu yardımları yaparken yalnız değildik diyen Abanuzoğlu’ “Siz kıymetli hayırsever kardeşlerimizin destekleri ve duaları herzaman yanımızda oldu. Rabbim bu güzel ve bereketli işleri yapmamıza vesile olan hayır sahiplerinden razı olsun. Rabbimiz ömürlerini Ramazan ahiretlerini bayram etsin inşallah. Daha nice hayırlı işlerde buluşmak ümidiyle Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Sokağa Çıkma Yasağında Polis Denetimi
Sonraki İçerikPandemi Sonrası En Değerli İkinci El Araç Modelleri
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz