-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemVEREN ELLERLE ALAN ELLERİ BULUŞTURDULAR

VEREN ELLERLE ALAN ELLERİ BULUŞTURDULAR

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilciliği, Ramazan ayında veren ellerle alan elleri buluşturdu.

- Google Reklamı -

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilciliği, Ramazan ayında veren ellerle alan elleri buluşturdu.

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Sungurlu Temsilcisi Mehmet Akif Abanuzoğlu, “Her zaman mazlumların, mağdurların, gariplerin ve kimsesizlerin yanında olduk. Allah’ın izni ve yardımıyla olmaya da devam edeceğiz. Ramazan ayı boyunca veren ellerle alan elleri buluşturduk” dedi.

Malum virüs nedeniyle işini kaybeden maddi sıkıntıda olan kardeşlerimize, hemşerilerimize 400 koli yardımında bulunduk diyen Abanuzoğlu, “80 aileye ayni ve nakti yardımlarda bulunduk. 50 çocuk giydirdik ve 50 çocuğun kişisel ihtiyaçlarını giderdik. İki tane harabe evi yaşanılır hale getirdik. Ülkemizdeki musibetlerin üzerimizden kalkması niyetiyle Afrika’daki açlık sıkıntısı çeken, kıtlıkla mücadele eden mazlumlara 15 adet şükür kurbanı, 10 adalet adak, 6 adet akika gönderdik ve oradaki mazlum kardeşlerimize dağıtılmasına vesile olduk. Sadece Ramazan ayında değil, bundan sonraki aylardada siz değerli hemşerilerimizin destekleriyle mazlum ve mağdurlara yardım etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

- Advertisement -

Tabiki bu yardımları yaparken yalnız değildik diyen Abanuzoğlu’ “Siz kıymetli hayırsever kardeşlerimizin destekleri ve duaları herzaman yanımızda oldu. Rabbim bu güzel ve bereketli işleri yapmamıza vesile olan hayır sahiplerinden razı olsun. Rabbimiz ömürlerini Ramazan ahiretlerini bayram etsin inşallah. Daha nice hayırlı işlerde buluşmak ümidiyle Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu