Veli Eğitim Semineri Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün ‘Evin Okula Yakınlaşması’ projesi kapsamında Sungurlu’daki İmam Hatip Okullarının bir araya gelerek düzenledikleri veli eğitim seminerleri yapıldı.
Seminerde; Bir Eğitim Kurumu Olarak Aile, Aile İçi İletişimin Çocuğun Ruh Sağlığına Etkisi, Kitle İletişim Araçları Fırsatlar ve Tehditler, Çocuklarımızda Kişilik Oluşumu Ve Okul Başarısında Anne Rolü, Asayişe Yansıyan Başlıca Aile Dramları, İstatistikler Aile Yapımızı Nasıl Gösteriyor, Çocuklarda Ahlakî Gelişim Ve Bu Konuda Ailenin Önemi, Zararlı Alışkanlıklarla Mücadelede Anne-Babaya Düşen Görevler konuları üzerinde duruldu.
Seminere 116 veli iştirak etti. Sertifika törenine Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit de katıldı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit seminere katılan velilere ve konuşmacılar Okul Müdürü Kerim Mandıralıoğlu, RAM Müdürü Ramazan Çırakoğlu, Öğretim Görevlisi Abdullah Bedir Kaya, Rehber Öğretmen Büşra Berkligil, Polis Memuru Meriban Demir, Psikolog Fatma Tekten, Okul Müdür Yardımcısı Sema Karaderili, Öğretmen Perver Gerçekcioğlu, Eczacı Bekir Sami Ünsal’a teşekkürlerini iletti.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz