Valilik İnceledi, Bilgi Verdi

Sponsor

Çorum Valiliği, Sungurlu ilçe merkezinden geçen Budaközü ve Di Çayı ıslah çalışmalarının ıslah projelerinin 2017 yılında tamamlandığını, aynı yıldan itibaren yatırım programına teklif edildiğini açıkladı.
Yaptığımız “6 yıldır ıslah bekliyor” başlıklı habere kısa bir açıklama yapıldı. Valilik’ten yapılan açıklamada, “Sungurlu’da Budaközü ve Di Çayı Dereleri 6 yıldır ıslah edilmeyi beklediği ile ilgili bazı hususlar gündeme getirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda, “Çorum Sungurlu İlçe Merkezi Dereleri Islahı Planlama ve Proje Yapımı İşi” adı altında ihale edilmek suretiyle yaptırılan Sungurlu İlçe Merkezi Derelerinin (Budaközü Çayı, Diği Çayı ve Akçay Çayı) Taşkın ve Rüsubat Kontrolü Projeleri 2017 yılı içerisinde tamamlanmıştır. Ayrıca 2017 yılından itibaren de yatırım programlarına teklif edilmektedir. Bilgilerinize sunulur.” denildi.

Sponsor
Önceki İçerik“24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyorum”
Sonraki İçerik‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz