Vali Mustafa Çiftçi Sungurlu’yu Ziyaret Etti

Sponsor

KYK Yurdunu İnceledi

Yüksekokul kampusunun yanına yapılan KYK Kız Öğrenci Yurdunda incelemelerde bulunan Vali Çiftçi, Yurt odalarını, konferans salonu ve yemekhaneyi gezdi. Yemeklere dikkat edilmesi talimatı veren Vali Çiftçi, kontrolün iyi sağlanmasını istedi.

Öğrencilerle sohbet eden Vali Çiftçi, Yurt Müdürü Yaşar Can’dan bilgi aldı.

 Sungurlu MYO Kampüs İnşaatını İnceledi

Bir dizi ziyaret ve istişare toplantısı için Sungurlu’ya gelen Vali Mustafa Çiftçi, KYK Yurdu ziyaretinden sonra, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Kampus inşaatında incelemelerde bulundu. Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer’den kampus inşaatı hakkında bilgi alan Vali Çiftçi, inşaatın 9 aya kadar inşallah biteceğini söyledi.

Sponsor

Yelken ve Uğurer’e İade-i Ziyarette Bulundu

Kampus inşaatı incelemesinden sonra Vali Çiftçi, beraberinde ki heyet ile birlikte Sungurlu Adliyesi’ni ziyaret etti. Vali Çiftçi, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken ve Ağır Ceza Reisi Yasin Uğurer’e iade-i ziyaretten bulundu.

T Tipi Kapalı Cezaevini İnceledi

Adliye ziyaretinden sonra Vali Çiftçi, Çiftlik Köyü arazine yapılan T Tipi Kapalı Cezaevi’nde incelemelerde bulundu.  Vali Çiftçi, İnşaat Mühendisi Bilal İlhan’dan bilgi aldı. İlhan, cezaevi inşaatının %70 seviyesine geldiğini, bitim tarihinde cezaevinin yetişeceğini kaydetti.

Belediye Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı

Cezaevi inşaatından sonra Vali Çiftçi beraberindeki heyet ile birlikte Sungurlu Belediyesini ziyaret etti.
Başkan Şahiner, Belediye Başkan yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Belediye önünde karşılanan Vali Çiftçi, daha sonra karşılama komitesini selamladı.
Başkan Şahiner’in makam odasına geçen Vali Çiftçi, Belediye çalışmaları hakkında Başkan Şahiner’den bilgi aldı. 
Başkan Şahiner ziyaret sonunda Vali Çiftçi’ye, Sungurlu’nun sembolü olan saat kulesi maketi ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini Ziyaret Etti

Vali Çiftçi, Belediye ziyaretinden sonra beraberinde ki heyet ile birlikte Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
Vali Çiftçi ziyaretinde derneğin faaliyetleri hakkında Dernek Başkanı Murat Bağıröz’den bilgi aldı.

İlçe Değerlendirme Toplantısına Başkanlık Yaptı

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi başkanlığında Sungurlu İlçe geneli değerlendirme toplantısı Özel İdare Konferans Salonunda yapıldı.

Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

Vali Mustafa Çiftçi Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Yönetimini ziyaret ederek Ticaret Borsasında incelemelerde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Vali Mustafa Çiftçi Sungurlu TSO Başkanı Behiç Akkaş ve Yönetimini ziyaret etti.

Vali Mustafa Çiftçi S.S. Sungurlu Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Havva Özata ve Yönetimini ziyaret ederek işyerinde incelemelerde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikAk Parti Aday Adaylarını Çorum’a Çağırdı
Sonraki İçerikHAFIZLIK VE GÜZEL EZAN OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz