-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemVali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnafı ziyaret etti

Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnafı ziyaret etti

- Google Reklamı -

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ve Sakarya Valisi hemşehrimiz İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu’da esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnaflarla sohbet ederek beklenti ve isteklerini dinledi.
<p>Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ve Sakarya Valisi hemşehrimiz İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu'da esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnaflarla sohbet ederek beklenti ve isteklerini dinledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Sungurlu'ya gelen Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ile birlikte ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.
Sokakta bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnafın sorunlarını dinledi.
Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu'na, İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Beldiye Başkanvekili Fevzi Yalınkılıçlı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Tolga Çiftçi, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, il genel meclisi üyeleri, siyai parti temsilcileri, kurum müdürleri eşlik etti.</p> | Sungurlu Haberleriİlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Sungurlu’ya gelen Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ile birlikte ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.
Sokakta bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu, esnafın sorunlarını dinledi.
Vali Kılıç ve Balkanlıoğlu’na, İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Beldiye Başkanvekili Fevzi Yalınkılıçlı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Tolga Çiftçi, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, il genel meclisi üyeleri, siyai parti temsilcileri, kurum müdürleri eşlik etti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu