Vali Kılıç, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Sponsor

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, 15 Temmuz Şehit alilerini evinde ziyaret etti.
Vali Kılıç, beraberinde Çorum Garnizon Komutanı Personel Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Zeki Gül’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde 15 Temmuz Şehidi Akif Kapaklı’nın ailesini ziyaret etti.

Vali Kılıç, beraberinde Çorum Garnizon Komutanı Personel Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Zeki Gül’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde 15 Temmuz Şehidi Akif Kapaklı'nın ailesini ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Ziyaretlerde Vali Kılıç, tarafından şehit ailesine çiçek verirken, “Aziz Şehidimize ve tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Aziz Türk Milletine sabırlar diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÇizimlerle 15 Temmuz
Sonraki İçerikOtomobil Şarampole Uçtu : 1 Ölü, 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz