Vali Çiftçi’den Kaymakam Görmüş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sponsor

Beylice Köyü ziyaretinin ardından Vali Mustafa Çiftçi, Kaymakam Fatih Görmüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Beraberinde Çorum İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Uzunoğlu ile Sungurlu’ya gelen Vali Mustafa Çiftçi’nin ikinci durağı Sungurlu Kaymakamlığı oldu. Vali Çiftçi, kısa bir süre önce Sungurlu’ya gelerek görevine başlayan Kaymakam Fatih Görmüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Çiftçi Cemevi’ni Ziyaret Etti

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Beylice Köyü’nü ziyaret etti.Beraberinde Çorum İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Uzunoğlu ile Sungurlu’ya gelen Vali Mustafa Çiftçi, ilk olarak Beylice Köyü’nü ziyaret etti. Köye yapılan Cemevi’nde incelemelerde bulunan Vali Çiftçi, Köy Muhtarından bilgi aldı.Ziyarette Kaymakam Fatih Görmüş, İlçe jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Sedat Özmen’de hazır bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikİlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantıda Bir Araya Geldi
Sonraki İçerikOnkoloji Merkezi’nin Temeli Atılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz