Vali Çiftçi Sungurlu’yu Ziyaret Etti

Hastaları Ziyaret Etti

Abone Ol

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi hastaneyi ziyaret ederek, servisleri gezdi. Hastalara acil şifalar dileyen ve karanfil veren Vali Çiftçi, çocuk servisinde yatan çocuk hastalara ise çeşitli oyuncaklar hediye etti.
Vali Çiftçi ziyarette Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr Fatma Özak Batıbay’dan hastane ve hastalar hakkında bilgi aldı.
Vali Mustafa Çiftçi’ye Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen ve diğer protokol üyeleri eşlik etti.

Kampüs İnşaatını İnceledi

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Kampüs inşaatını gezdi.
Kampüs alanında incelemelerde bulunan Vali Çiftçi, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk ve Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer’den bilgi aldı.
Vali Çiftçi’ye ziyaretinde Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkan vekili İsmet Gülünay, Başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz ve diğer protokol üyeleri eşlik etti.

Vali Çitçi Özel Eğitim Uygulama Merkezini İnceledi

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi Sungurlu Devlet Hastanesi ziyaretinde sonra Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret etti.
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve beraberindeki heyet hastane ziyaretinden sonra Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret etti. Okul Müdürü Hakan Topallı’dan okul hakkında bilgi alan Vali Çiftçi daha sonra sınıfları gezdi.

Tekstil Atölyesini Gezdi

Vali Mustafa Çiftçi Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ziyaretinden sonra ilçede faaliyet gösteren tekstil atölyesini ziyaret etti.
Ziyaretleri kapsamında Belediye İş Merkezinde faaliyet gösteren MİR Tekstil atölyesini gezen Vali Mustafa Çiftçi, sahibi Ramazan Mert’ten firma hakkında bilgi aldı. Vali Çiftçi ziyaretinde atölye çalışanlarıyla sohbet etti.

Esnafları Gezdi

Sungurlu ziyareti kapsamında Vali Mustafa Çiftçi esnafları ziyaret etti.
Tekstil atölyesi ziyaretinden sonra esnafları ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi, esnafa hayırlı işler dileyerek isteklerini dinledi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz