VALİ ÇİFTÇİ, CUMA NAMAZINI TARİHİ CAMİDE KILDI

Sponsor

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Sungurlu’ya bağlı Yörüklü Köyü’nde incelemelerde bulundu. Vali Çiftçi Cuma namazını köyde bulunan tarihi camide kıldı.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi beraberinde İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Uzunoğlu İlçe Jandarma Komutanı Görkem Güncan ile birlikte Yörüklü köyüne giderek incelemelerde bulundu.

Köy muhtarından bilgi alan Vali Çiftçi, daha sonra Cuma namazını, bir süre önce restore edilerek ibadete açılan tarihli Ergülü Baba Camii’nde kıldı.

Sponsor

Köyde incelemelerde bulunan Vali Çiftçi, Köy sakinleriyle bir süre sohbet etti.

Sponsor
Önceki İçerikVALİ ÇİFTÇİ, YÖRÜKLÜ JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, DERNEK ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz