Vali Çiftçi Aşağı Fındıklı Köyü’nü ve Yörüklü Jandarma’yı Ziyaret Etti

Sponsor

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ilçemize bağlı Aşağı Fındıklı Köyü’ nü ziyaret ederek incelmelerde bulundu.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Çorum Milletvekili Sayın Erol Kavuncu ve Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş ile birlikte Aşağı Fındıklı Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında köyde ikamet eden Özel Birey Satılmış Kalınsazlıoğlu ve Yaşar Kalınsazlıoğlu’nu ziyaret eden Vali Çiftçi, bir süre sohbet etti.

Kalınsazlıoğlu kardeşler Vali Çiftçi’den akülü araçlarının tamirini yapılması ve bilgisayar istediler.

Sponsor

VALİ ÇİFTÇİ YÖRÜKLÜ JANDARMAYI ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Yörüklü Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Vali Mustafa Çiftçi, beraberinde Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş ile birlikte, Sungurlu’ya bağlı Yörüklü Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikGaziler Günü Törenle Kutlandı
Sonraki İçerikAşutoğlu ” Onlar, Allah Yolunda Mücadele Eden Kahramanlardır “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz