-0.6 C
Sungurlu
28/05/2023
Sungurlu HaberleriEğitimVali Balkanlıoğlu sabah namazında öğrencilerle buluştu

Vali Balkanlıoğlu sabah namazında öğrencilerle buluştu

- Google Reklamı -

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen sabaha Namaz ile başlıyorum etkinliğine Sungurlu Ulu camide öğrenci ve velilerle kılınan sabah namazı akabinde sabah kahvaltısını öğrencilerle birlikte yaptı.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen sabaha Namaz ile başlıyorum etkinliğine Sungurlu Ulu camide öğrenci ve velilerle kılınan sabah namazı akabinde sabah kahvaltısını öğrencilerle birlikte yaptı. | Sungurlu Haberleri
Balkanlıoğlu yapmış olduğu açıklamada çocukluğu Sungurlu’da geçen her daim çocukluk yıllarına dair özlemleri olan bir insan olarak Sungurlulu olmaktan Sungurlu’da yaşamaktan Sungurlunun bir evladı olmaktan mutlu olduğunu ve Sungurlu’ya ait her daim içinde özlemleri olduğunu ve ilçemizde yapılacak özellikle gençlerin çalışmalarında eğitimlerinde davet edilmeleri halinde her tür etkinliğe katılacaklarını ifade ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit değerli valimizin Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapmış olduğumuz Sungurlu değerleri ile buluşuyor ve Sabaha namaz ile başlıyorum etkinliğimiz ve bundan sonraki yapılacak desteklere katkı ve katılım sağlama sözünden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Kahvaltı sonra öğrenciler ve velileri ile hatıra fotoğrafı çektiren Vali Balkanlıoğlu görev yeri olan Sakarya’ya hareket etti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu