Vali Balkanlıoğlu sabah namazında öğrencilerle buluştu

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen sabaha Namaz ile başlıyorum etkinliğine Sungurlu Ulu camide öğrenci ve velilerle kılınan sabah namazı akabinde sabah kahvaltısını öğrencilerle birlikte yaptı.

Abone Ol

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen sabaha Namaz ile başlıyorum etkinliğine Sungurlu Ulu camide öğrenci ve velilerle kılınan sabah namazı akabinde sabah kahvaltısını öğrencilerle birlikte yaptı. | Sungurlu Haber
Balkanlıoğlu yapmış olduğu açıklamada çocukluğu Sungurlu’da geçen her daim çocukluk yıllarına dair özlemleri olan bir insan olarak Sungurlulu olmaktan Sungurlu’da yaşamaktan Sungurlunun bir evladı olmaktan mutlu olduğunu ve Sungurlu’ya ait her daim içinde özlemleri olduğunu ve ilçemizde yapılacak özellikle gençlerin çalışmalarında eğitimlerinde davet edilmeleri halinde her tür etkinliğe katılacaklarını ifade ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit değerli valimizin Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapmış olduğumuz Sungurlu değerleri ile buluşuyor ve Sabaha namaz ile başlıyorum etkinliğimiz ve bundan sonraki yapılacak desteklere katkı ve katılım sağlama sözünden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Kahvaltı sonra öğrenciler ve velileri ile hatıra fotoğrafı çektiren Vali Balkanlıoğlu görev yeri olan Sakarya’ya hareket etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz