-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem"ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIRIZ"

“ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIRIZ”

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sungurlu Belediyesi olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.Kahramanmaraş başta olmak üzere 10 ilimizde büyük yıkıma yol açan, 81 ilde 85 milyon vatandaşımızın kalplerinde tarifi imkânsız büyük üzüntüye yol açan deprem sonrasında Türkiye’nin tek gündemi depremin yaralarını sarmaktır diyen Başkan Şahiner, “Sungurlu Belediyesi olarak tüm araç, gereç ve ekipmanlarımızla, üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.

“GÜN YARALAMIZI BİRLİKTE SARMA GÜNÜ”

Sungurlulardan çok acil olarak ısıtıcı, battaniye, çadır, kuru gıda, su ve insani yardım malzemeleri desteğinde bulunmalarını isteyen Başkan Şahiner, “Sungurlu Belediyesi olarak, Kahramanmaraş ve birçok ilde gerçekleşen deprem dolayısıyla mağdur olan vatandaşlarımıza ihtiyaç duyulan malzemeleri ulaştırmayı planlıyoruz. Yardımlarınızı Sungurlu Belediyemizdeki Kadın Kültür Merkezi’ne bekliyoruz. Biz Sungurlu olarak her zaman zor zamanlarda birlik olmayı bildik. Bugünde ülkemizin bu zor zamanında birlik olalım. Depremzede kardeşlerimizi yalnız bırakmayalım” dedi.

Başkan Şahiner, “Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, enkaz altında kalan vatandaşlarımızın sağ salim kurtarılmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3074
EUR
28,8319
GBP
33,1632
RUB
0,2835
CNY
3,7382
JPY
0,1832

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu