UYANIKERLER GIDA’YI ZİYARET ETTİLER

Çorum İl Tarım Müdürü Orhan Sarı,Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepercioğlu ve İl Tarım Müdürlüğü personeli, ilçemizde faaliyet gösteren Uyanıkerler Gıda'yı ziyaret etti.

Sponsor

Çorum İl Tarım Müdürü Orhan Sarı,Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepercioğlu ve İl Tarım Müdürlüğü personeli, ilçemizde faaliyet gösteren Uyanıkerler Gıda’yı ziyaret etti.

Firma yetkililerinden bilgi alan Sarı, Sayan ve Kelepircioğlu, daha sonra çiftçi İsmail Babayiğit ve Ceylan Yardımcı’nın arpa hasadına katıldı. Bol ve bereketli hasat dilediler.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’YA FASLI GELİN…
Sonraki İçerikDünya ve Güneş Benzeri Yeni Bir Gezegen ve Yıldız Bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz