Uslu, TBMM Başkanı Adına 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü Anma Programına Katıldı.

Sponsor

Uslu, TBMM Başkanı Adına 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü Anma Programına Katıldı.
İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, vefatının 44. yılında Anıtkabir’deki mezarı başında törenle anıldı.

Törene, İnönü’nün kızı Özlem Toker ve bazı aile fertlerinin yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adına Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan, TBMM Başkanlığı adına Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Başbakanlık adına Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ümit Dündar ve askeri erkan ile vatandaşlar katıldı.
Törende, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrine çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.
Heyet, daha sonra İnönü’nün kabrinin bulunduğu alana geçti. İnönü’nün özgeçmişinin okunmasının ardından Alpaslan Cumhurbaşkanlığı, Tüfenkçi Başbakanlık, Kılıçdaroğlu CHP, Dündar Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve İnönü’nün kızı Toker de ailesi adına kabre çelenk koydu.
Saygı duruşunda bulunulması sonrasında Uslu, İnönü ailesine taziyelerini iletti.

Sponsor
Önceki İçerik2 Asker Şehit Oldu
Sonraki İçerikMHP’den Hastane Yönetimine Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz