“Unutulmaz şair Mehmet Akif Ersoy'u rahmet ve şükranla anıyoruz”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Mehmet Akif Ersoy’un 83. Ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Aşutoğlu mesajında, “Milli mücadelede ülkesinin bağımsızlığına kavuşması için halkı aydınlatmak görevini seve seve kabul eden, şiirleriyle bu ülkenin gerçek sahiplerine samimiyetle seslenen bir şair olan Mehmet Akif, inancıyla sanatını bir arada tutabilmiş, sarsılmaz karakteriyle de toplum tarafından sevilmiş yakın tarihimizin en önemli şair ve düşünce adamlarından biridir. İstiklal Marşımızın ve Safahata unutulmaz şairi Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 83. yıl dönümünde rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKök Hücre Bağışıyla Bir Hayat Kurtardı
Sonraki İçerik"Rahmet ve Minnetle Anıyoruz"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz