-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemÜnlü Oyuncu Ramazan Özsarı “Pandemi Sonrası Sinema Salonlarına Rağbet Arttı”

Ünlü Oyuncu Ramazan Özsarı “Pandemi Sonrası Sinema Salonlarına Rağbet Arttı”

- Google Reklamı -

Beni Affet, Sevdim Seni Bir Kere, Beni Bırakma gibi televizyon dizilerinde ve 7 Melek adlı sinema filminde rol alan ünlü oyuncu Ramazan Özsarı, sinemanın iki yıla yaklaşan pandemi sürecinde bir duraklama dönemine girdiğini, bir çok sinema salonunun kapanmanın eşiğine geldiğini, bazı film festivallerinin de süreçten etkilenerek iptal edildiğini ama her şeye rağmen sinemanın devam ettiğini söyledi.

Beni Affet, Sevdim Seni Bir Kere, Beni Bırakma gibi televizyon dizilerinde ve 7 Melek adlı sinema filminde rol alan ünlü oyuncu Ramazan Özsarı, sinemanın iki yıla yaklaşan pandemi sürecinde bir duraklama dönemine girdiğini, bir çok sinema salonunun kapanmanın eşiğine geldiğini, bazı film festivallerinin de süreçten etkilenerek iptal edildiğini ama her şeye rağmen sinemanın devam ettiğini söyledi. | Sungurlu Haberleri

Zaman zaman uygulanan karantinalar ve kısıtlamalar ile insanların evlerinde daha çok dijital sinema platformlarında çeşitli filmler ve diziler izleyerek zaman geçirdiklerine değinen Ramazan Özsarı, “ Pandemi sürecinde yavaşlayan sinema sektörünün pandeminin sona ermesinin hemen ardından hızlandığını, yeni ve çeşitli sinema filmlerinin çekilerek gösterime sokulduğunu nihayet görebiliyoruz.” dedi.

Pandemi dolaysı ile gidilemeyen sinema salonlarına insanların yoğun bir ilgi gösterdiğini söyleyen ünlü oyuncu Ramazan Özsarı, “Her ne kadar insanlar dijital platformların, rahatlığına ve kolaylığına alışmış olsalar da sanıyorum ki sinemada film izlemenin yerini hiçbir şey alamayacak” dedi. Yurt dışında bile pandemi sürecinde arabalı sinemaların büyük rağbet görmesinin bunun en büyük göstergesi olduğunu söyleyen, Özsarı, “ Televizyon modelleri ne kadar gelişirse gelişsin, dijital platformlar ne kadar avantajlı olursa olsun sinemanın verdiği tadı veremiyor” dedi.

- Advertisement -

Sinemanın her şeyden önce birlikte izleme etkinliği olduğunu vurgulayan Ramazan Özsarı, “ Bir insanın evde tek başına izlemesi ile birkaç kişi bir arada sinema tadını alması elbette mümkün değildir” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu