ÜNLÜ ÇİFTİN ÇOCUKLARININ OYUN ODASI ALBESAN MOBİLYA’DAN

Sponsor

Sungurlu’da mobilya sektöründe faaliyet gösteren Albesan Mobilya, Sungurlu’da olduğu gibi Türkiye genelinde de adını duyurmaya başladı.1974 yılından itibaren Sungurlu’da başarılı işlere imza atan Albesan Mobilya, Alişan ve Buse Varol çiftinin çocukları için oyun odası tasarladı.

ALBESAN MOBİLYA BAŞARILI İŞLERE İMZA ATIYOR

İşletme sahibi Rıza ve Yasin Şakar, ”Alişan ve Buse Varol çiftine küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler yaptığımız oyun odasını güzel günlerde kullanılmak üzere yerini aldı. Albesan Mobilya olarak Alişan ve Buse Varol çiftine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

ALİŞAN TEŞEKKÜR ETTİ

Sanatçı Alişan, Albesan Mobilya’ya teşekkür ederek sosyal medya üzerinden sevenleri ile paylaştı. Mesajında, ‘Harika bir oyun odası oldu’ diyen Alişan, Rıza ve Yasin Şakar’ın sahibi olduğu Albesan Mobilya’ya teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikVOLKAN, İYİLİĞE KÖPRÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikYARDIM KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz