Ülkücü Bayanlar Karanfil Dağıttı

Sponsor

Sungurlu Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Sungurlu’da kadınlara cadde ve sokaklarda karanfil dağıtarak kutladı.

Tüm dünyada olduğu gibi Sungurlu’da da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Sungurlu Ülkü Ocakları Asena’ları Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde kadınlara karanfil vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.
Karanfil dağıtan Sungurlu Ülkü Ocakları Asenaları yaptıkları açıklamada “Kadınlar için 8 Mart büyük önem taşımaktadır. Biz de kadınlar olarak bugünü kutlamak için ellerimize karanfil alarak sokaklara çıktık. Zor günler yaşanan ülkemizde kadınlar için bugünün armağan edilmesi son derece sevindiricidir. Kadınlar haklarını Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğiyle kazanmıştır. Bu nedenle kendisini rahmetle anıyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAlbay Başbuğ, Şehit Ailesini 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Unutmadı
Sonraki İçerikKankurdan; Her Başarılı Erkeğin Yanında Aslında Bir Başarılı Kadın Vardır.
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz