ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış’ “Büyük Türk milleti tarihi şanlı şerefle dolu kahraman ordumuz bugün sınırlarımızın ötesinde Suriye’nin İdlib kentinde bir kez daha taarruza uğramış, Türk milleti olarak beş askerimizi ve bir sivil memurumuzu daha şehit verdik” dedi.

Kanmış, “Başkalarının insiyatifine bırakılmayacak kadar kıymetli milli varlığımız bu saldırıyla bir kez daha hedef alındığı tarih bir birçok kez olduğu gibi bizi yine önemli bir görevle karşı karşıya bırakmıştır ve yine tarihte örneği olduğu üzere milli varlığımız hedef alındığı zamanlarda Türkiye büyük millet Meclisi mutlaka görevinin başında olmalıdır. Bu nedenle kahraman ordumuz üzerinden ülkemize ve milletimize yönelen bu alçak saldırı karşısında milli bir görev çağrısını yapmak ihtiyacı hissediyorum milli siyaset iktidar ve muhalefetin birlikte ortak tavırla sergileyeceği siyasettir İdlib’de güvenlik güçlerine yapılan saldırıda şehit olan vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz” dedi.

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış'
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN KARATEKİN KALP KRİZİ GEÇİRDİ
Sonraki İçerikNe İstediniz Vicdansızlar!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz