ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış’ “Büyük Türk milleti tarihi şanlı şerefle dolu kahraman ordumuz bugün sınırlarımızın ötesinde Suriye’nin İdlib kentinde bir kez daha taarruza uğramış, Türk milleti olarak beş askerimizi ve bir sivil memurumuzu daha şehit verdik” dedi.

Abone Ol

Kanmış, “Başkalarının insiyatifine bırakılmayacak kadar kıymetli milli varlığımız bu saldırıyla bir kez daha hedef alındığı tarih bir birçok kez olduğu gibi bizi yine önemli bir görevle karşı karşıya bırakmıştır ve yine tarihte örneği olduğu üzere milli varlığımız hedef alındığı zamanlarda Türkiye büyük millet Meclisi mutlaka görevinin başında olmalıdır. Bu nedenle kahraman ordumuz üzerinden ülkemize ve milletimize yönelen bu alçak saldırı karşısında milli bir görev çağrısını yapmak ihtiyacı hissediyorum milli siyaset iktidar ve muhalefetin birlikte ortak tavırla sergileyeceği siyasettir İdlib’de güvenlik güçlerine yapılan saldırıda şehit olan vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz” dedi.

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış' "Büyük Türk milleti tarihi şanlı şerefle dolu kahraman ordumuz bugün sınırlarımızın ötesinde Suriye'nin İdlib kentinde bir kez daha taarruza uğramış, Türk milleti olarak beş askerimizi ve bir sivil memurumuzu daha şehit verdik" dedi. | Sungurlu Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz