ÜLKEMİZDEN GİTMELERİ İÇİN ARAÇ DESTEĞİNE HAZIRIZ

Sponsor

“DEFOLUN DEMENİN ZAMANI ÇOKTAN GELMİŞTİR”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Bir çok işsiz ve aç vatandaşımız varken ciddi bütçeler ayrılarak beslenen Suriyelilere defolun demenin vakti çok gelmiştir” dedi.

Şahiner, “Hükümetin kapıları açarak Suriyelileri Avrupaya gönderme politikasını bizde destekliyoruz ve vatanını savunamayanların bir an evvel Ülkemizden gitmeleri için her türlü araç desteği vermeye hazır olduğumuzu bildirmek istiyorum. Sungurlumuza yerleşmeye çalışan tüm Suriyelileri geldikleri yere gönderdik fakat Çorum Merkez ve Alaca başta olmak üzere tüm ilçelere yayılan bu sığınmacılar artık sabrımızı taşırmaktadır. Bir çok işsiz ve aç vatandaşımız varken ciddi bütçeler ayrılarak beslenen Suriyelilere defolun demenin vakti çok gelmiştir. Sungurlu Belediyesi olarak her zaman Kahraman Mehmetçiğimizin yanındayız. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikEsad Rejimini Korku Sardı! Avrupa Ülkelerine “Türkiye’yi durdurun” Çağrısı
Sonraki İçerikSungurlu’da Üniversite Öğrencileri Komando Andını Okudu (VİDEO)
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz