Uğur Aztekin, Lokantacılar ve Kahveciler Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı;

Sponsor

Aztekin; “Odamızda bir Değişim ve Yenilenme Zamanı”
Sungurlunun tanışmış Lokantacı esnaflarından Uğur Aztekin, Ocak-Mart ayları arasında yapılacak Sungurlu Lokantacılar ve Kahveciler Esnaf Odası başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
Uğur Aztekin, “Sungurlu 28 yıldır Lokantacılık esnafı olduğunu bizler “esnafımızın yanında sorun odaklı değil çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için” bu yola çıkıyoruz “ dedi.

Aztekin, “ Esnaf Odası’nda bir değişim ve yenileme zamanı geldiğine inanıyorum. Tüm esnafımızı tek tek gezerek, önerilerini alıyoruz. Bizler Sungurlu’da esnafın yanında olacağız. Esnafımız bize her daim ulaşabilecek. Sorunlarını bizzat yanlarında, yerlerinde çözüme ulaştıracağız. 
 – ESNAFA YÖNELİK PROJELER

Bu söylediklerimizin lafla değil projelerimizle olacağını her esnafımız göreceğini ifade eden Aztekin, Projelerimizin ilkini de esnafımızı meslek komitelerine ayırarak gerçekleştireceğiz. Esnafımız iş yerinde kendi işleriyle uğraşırken, esnaf kardeşlerimizin sorunlarını da bizler çözüme kavuşturacağız. Aylık periyotlarla esnaflarımızla karşılıklı belirlediğimiz gün ve yerlerde bir araya gelerek, sorunların ne olduğu ve nasıl adım atılması gerektiği noktasında toplantılar yapacağız. Odamız günü ve çağı takip eden bir oda haline gelecektir.

Sponsor

Ben bu açıklamamda sunduğum görüşleri hayata geçirmek için hizmete talibim” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikİnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Kutlandı
Sonraki İçerikHaydar Sarısakaloğlu; Ben öyle bir açıklama yapmadım!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz