-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemUCUZ TATİL FIRSATI! PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN

UCUZ TATİL FIRSATI! PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN

- Google Reklamı -

Ekonomik tatil yapmayı herkes ister. Bu noktada, erken rezervasyon sayesinde siz de istediğiniz yerde en uygun şartlarla tatil yapma şansına erişirsiniz.

Çalışarak geçen kış aylarının ardından yazın güzel bir tatil yapabilmek; hiç kuşkusuz her yaştan insanın hayalidir. Türkiye’de tatil yapılabilecek çok sayıda yer bulunuyor. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Alaçatı derken çok sayıda tatil yeri arasından seçim yapma şansınız mevcut! Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde yurt dışında da tatil yapabilirsiniz. Ancak, güncel ekonomik şartlardan dolayı yurt dışı tatili yerine yurt içi tatilini düşünmelisiniz.

Erken rezervasyon otelleri; tatil yapmak isteyen tüketicilere avantajlı seçenekler sunar. Ancak, bu avantajlardan faydalanmak adına otellerin erken rezervasyon dönemlerini takip etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, geç kalabilirsiniz. Tatile gitmeden hemen önce rezervasyon yaptırdığınız takdirde standart ücretlerin çok üzerinde fiyatlarla karşılaşırsınız.

- Advertisement -

Sungurlu’da faaliyet gösteren Sayina Turizm ve Seyahat Acentası, erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde uygun fiyatlarla tatil imkanı sunuyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sayina Turizm ve Seyahat Acentası İşletme Sahibi Emre Özyurdakul; “Erken rezervasyon tatil yapmayı kolaylaştıran etmenlerin başında geliyor. Yaz aylarında tatil yapmayı düşünen birçok kişinin aklında 2023 erken rezervasyon seçenekleri neler sorusu bulunuyor. Bu noktada, erken rezervasyonun kış ayları boyunca belirli aralıklarla başlayıp sona erdiğinden bahsetmek gerekir. İlk periyotta yüzde 50’ye kadar uzanan indirimler söz konusudur. Ancak, ilerleyen dönemlerde indirim oranı düşer. Ayrıca, herkes erken rezervasyon yaptırmak istediği için tesislerin doluluk oranı yükselir. Bu yüzden, erken rezervasyon konusunda acele etmek şarttır.” ifadelerini kullandı.

2023 erken rezervasyon ile ilgili bilinmesi gereken birtakım detaylar bulunuyor. Her şeyden önce, 2023 yazı için erken rezervasyon sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu söyleyebiliriz. 2022 yılının Kasım ayı ile başlayan süreçte fiyatlardaki indirim oranları da her geçen gün düşüyor. 2023 yaz tatili için erken rezervasyon dönemi olarak ifade edilebilecek bu süreç altı periyottan oluşuyor. 2022 yılının Kasım ayında başlayacak dönem bir ay sürecektir. Kasım ayındaki indirim oranı diğer periyotlardan çok daha yüksek olacaktır. Son periyottaki erken rezervasyon kampanyası ise 2023 yılının Haziran ayında sona erecektir.

Acenta Sahibi Emre Özyurdakul; “Ekonomik tatil yapmak isteyen herkesin, seçenekler ve fiyatlar hakkında vermek için acentamıza bekliyoruz.” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5062
EUR
22,9694
GBP
26,6734
RUB
0,2643
CNY
3,0219
JPY
0,1541

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu