“Türkiye’de Tıbbi Mümessil Olmak’’ İsimli Konferans Düzenlendi

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulunda Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama bölümü öğrencilerine “Türkiye’de Tıbbi Mümessil Olmak” adlı seminer verildi.
MYO’da Nobel İlaç Karadeniz Bölge Yıldız Uzmanı Tıbbi Mümessil Ali Özden, tarafından “Türkiye’de Tıbbi Mümessil Olmak’’ isimli konferans verdi.
Abdi İbrahim İlaç Karadeniz Bölge Müdürü Erdoğan Başar ve Çorum Tıbbı tanıtım temsilcisi Hikmet Satır, Tıbbı tanıtım alanında mülakat ve satış teknikleri” adlı konferans verdiler. 


Verilen konferanslar da Nobel İlaç firması ve Abdi İbrahim İlaç firması ayrıntılı olarak anlatan video gösterimi yapılarak, öğrencilerin mezuniyet sonrası tıbbi mümessil olarak firmaya yaptıkları iş başvurusu sırasında mülakatta dikkat edilen hususlar hakkında ayrıntılı bilgi verildi.
Konferans boyunca Tıbbı Tanıtım ve Pazarlama bölümü öğrencileri başta olmak üzere diğer bölüm öğrencilerine de hekim ve eczane ziyaretleri sırasındaki iş deneyimleri ve tıbbi mümessil olmanın avantajları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Deniz Özkan Vardar, Arş. Gör. Dr. Aslı Kara ve Öğr. Gör. İlknur Tüfekçi’nin de katıldığı konferansta öğrencilerin merak ettiği sorular cevaplandırıldı.

Sponsor
Önceki İçerik“Beyaz Altının” Tohumu Toprakla Buluştu
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner İftarda Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz