Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Türkiye Öğretmenler Turnuvası Sona Erdi

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Spor Federasyonları’ nın iş birliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile yapılan ‘Türkiye Öğretmenler Turnuvası’ müsabakalarının amacı öğretmenlerin motivasyonunu arttırmak, birlik ve beraberliği perçinlemek oldu.
Çorum genelinde öğretmenler, Futsal , Voleybol ve Masa tenisi branşlarında yarışmak üzere takımlarını oluşturdular. 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılan İl Birinciliği Müsabakalarında katılan Voleybol ve Futsal takımlarımıza teşekkür ederiz.

Türkiye Öğretmenler Turnuvası Sona Erdi » Sungurlu Haber

Millî Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği Türkiye Öğretmenler Kupası, sporun birleştirici gücüyle öğretmenler sahalarda buluştu. Türkiye Öğretmenler Kupası, 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda öğretmenlerin motivasyonlarını artırıp, okullar arasındaki iletişimi güçlendirmeyi ve sporu geniş kitlelere yaymayı hedefleyip, sporun birleştirici gücüyle öğretmenler arasındaki dayanışma ve birlik ruhu, öğretmenler odasından hayatın her alanına taşınacak.

Türkiye Öğretmenler Turnuvası Sona Erdi » Sungurlu Haber

Çorum Teyfik Kış Spor Salonu , Şehit Abdullah Tayip Olçok Spor Salonu’nda Voleybol, Futsal ve Masa tenisi ile başlayan müsabakalar 25 Ekim Cuma günü sona erdi.
İl finallerinde birinci olan takımlar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce madalya ile ödüllendirilerek, Çorum’ temsilen 4-12 Kasım tarihlerinde bölge müsabakalarına katılacak. Bölge müsabakalarında birinci olan takımlar ise 18-24 Kasım haftasında gerçekleştirilecek olan Türkiye finallerine katılacaklar.

Türkiye Kupasında ilk üç dereceye giren takımlara 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kupa, madalya ve başarı belgesi verilecek.

İlgili İçerikler

Milletvekili, Kızının Okulunda Karne Dağıttı (Video Haber)

Safa Özhazinedar

Koçak: “Atatürk dünya uyanışının sembolüdür”

Safa Özhazinedar

Altın Haftaya Rekorla Başladı

Safa Özhazinedar

Kahvehane ve Çay Ocakları Denetlendi

Safa Özhazinedar

ŞAHİNER, KULA HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Safa Özhazinedar

Efeler Bingöl Deplasmanına Gidiyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar