Türkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Çorum’da 2 takımla bu lige katılan yine tek kulüp olma başarısını gösterdi. Sungurlu belediye spor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapımız da ki kız ve erkek sporcularımızla bölgesel lige katılıyoruz dedi.

Sungurlu Belediyespor hem bayanlarda, hem de erkeklerde Türkiye Bölgesel Voleybol ligine katılıyor. | Sungurlu Haber

Özdemir, voleybol altyapılarımıza yoğun bir ilgi var, bu ligden dolayı yoğun bir çalışma tempomuz var, haftanın 7 günü antrenman programlarımız devam ediyor. 8 yaştan 20 yaşa kadar hem bayanlarda hem erkeklerde çalışma programlarımızı hazırladık ve bu doğrultuda çalışma programlarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını almak için hem Çorum’da hem de Türkiye liglerinde ki organizasyonlara Belediyemizin gençlere verdiği destek ve bizim özverili çalışmalarımızla katılıyoruz. Bu liglerde biz hem kız hem de erkek takımlarımızla mücadele veriyoruz. Her iki takımımızda bu tür liglere özverili bir şekilde hazırlıyoruz” dedi.

Özdemir, bölgesel lige oynayacak kendi altyapıdaki gençlerimiz, ilimizi ve ilçemizi temsil ediyorlar. Üniversitelerin beden eğitimi bölümlerine (BESYO) gidecek gençlerimize ek imkanlar sağlıyoruz. Bütün bu çalışmalarımızda bize destek olan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp yönetimine gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. Spor yapmak isteyen kız ve erkek gençlerimizi de kulübümüze bekliyoruz diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHükümet, Öğrenim Kredisini Ödeyemeyen 5 Milyon Genç İçin Kolları Sıvadı
Sonraki İçerikAdana Lezzeti Sungurlu’da Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz