Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Türkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı

Sungurlu Belediyespor Çorum’da 2 takımla bu lige katılan yine tek kulüp olma başarısını gösterdi. Sungurlu belediye spor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapımız da ki kız ve erkek sporcularımızla bölgesel lige katılıyoruz dedi.

Türkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı » Sungurlu Haber

Özdemir, voleybol altyapılarımıza yoğun bir ilgi var, bu ligden dolayı yoğun bir çalışma tempomuz var, haftanın 7 günü antrenman programlarımız devam ediyor. 8 yaştan 20 yaşa kadar hem bayanlarda hem erkeklerde çalışma programlarımızı hazırladık ve bu doğrultuda çalışma programlarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını almak için hem Çorum’da hem de Türkiye liglerinde ki organizasyonlara Belediyemizin gençlere verdiği destek ve bizim özverili çalışmalarımızla katılıyoruz. Bu liglerde biz hem kız hem de erkek takımlarımızla mücadele veriyoruz. Her iki takımımızda bu tür liglere özverili bir şekilde hazırlıyoruz” dedi.

Özdemir, bölgesel lige oynayacak kendi altyapıdaki gençlerimiz, ilimizi ve ilçemizi temsil ediyorlar. Üniversitelerin beden eğitimi bölümlerine (BESYO) gidecek gençlerimize ek imkanlar sağlıyoruz. Bütün bu çalışmalarımızda bize destek olan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp yönetimine gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. Spor yapmak isteyen kız ve erkek gençlerimizi de kulübümüze bekliyoruz diye söyledi.

İlgili İçerikler

Sungurlu Devlet Hastanesinde Varikosel Ameliyatı Yapıldı

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner’den Sahada Görev Yapan Basın Mensuplarına Jest

Safa Özhazinedar

Gizli Hayırseverler Her Hafta 30 Aileyi Sevindiriyor

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner’den Miraç Kandili Mesajı

Safa Özhazinedar

Temizlik Timi Arı Gibi Çalışıyor

Safa Özhazinedar

Yılmaz Babalık Sevincini Yaşadı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar