-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemTürkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı

Türkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyespor Çorum’da 2 takımla bu lige katılan yine tek kulüp olma başarısını gösterdi. Sungurlu belediye spor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapımız da ki kız ve erkek sporcularımızla bölgesel lige katılıyoruz dedi.

Sungurlu Belediyespor hem bayanlarda, hem de erkeklerde Türkiye Bölgesel Voleybol ligine katılıyor. | Sungurlu Haberleri

Özdemir, voleybol altyapılarımıza yoğun bir ilgi var, bu ligden dolayı yoğun bir çalışma tempomuz var, haftanın 7 günü antrenman programlarımız devam ediyor. 8 yaştan 20 yaşa kadar hem bayanlarda hem erkeklerde çalışma programlarımızı hazırladık ve bu doğrultuda çalışma programlarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını almak için hem Çorum’da hem de Türkiye liglerinde ki organizasyonlara Belediyemizin gençlere verdiği destek ve bizim özverili çalışmalarımızla katılıyoruz. Bu liglerde biz hem kız hem de erkek takımlarımızla mücadele veriyoruz. Her iki takımımızda bu tür liglere özverili bir şekilde hazırlıyoruz” dedi.

Özdemir, bölgesel lige oynayacak kendi altyapıdaki gençlerimiz, ilimizi ve ilçemizi temsil ediyorlar. Üniversitelerin beden eğitimi bölümlerine (BESYO) gidecek gençlerimize ek imkanlar sağlıyoruz. Bütün bu çalışmalarımızda bize destek olan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp yönetimine gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. Spor yapmak isteyen kız ve erkek gençlerimizi de kulübümüze bekliyoruz diye söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu