TÜRKİYE 5.Sİ ÖĞRENCİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sponsor

Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. İstiklal Marşı töreni öncesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden Eryiğit Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu’nun geçen yıl ilçe çapında bursluluk sınavında en çok öğrenci kazandıran okul olmaları ve 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında; Peygamberimizin İzindeyiz Yarışmasında aldıkları ilçe 1.liği, İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında aldıkları ilçe 1.liği, Arapça Şarkı Yarışmasında aldıkları İl 3.lüğü, Arapça Şiir okuma yarışmasında aldıkları il 1.liği ve son olarak geçen hafta Genç Sesler Musiki yarışmasında aldıkları il 1.liği ve Türkiye 5.liğinden dolayı öğrencileri, emek veren öğretmenleri ve okul idarecilerini kutlayarak Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu’nun başarılarının katlanarak devam etmesi arzusunda olduğunu ifade etti.

Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Bu başarıların bir “yolculuk” olduğunu, sonuç olmadığını bu başarıların devam etmesi ve daha güzel sonuçların alınması için bu yolculukta herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini ve bu yolculukta her zaman öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olduğunu belirtti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSaadet Partisi’nden İadeyi Ziyaret
Sonraki İçerikBorçlara Yapılandırma, Emekliye İkramiye, İmar Barışı Yasa Tasarısı TBMM’de Kabul Edildi!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz