TÜRK TELEKOM ARIZA EKİBİNİN ZORLU MÜCADELESİ

Sponsor

Türk Telekom Sungurlu İşletme Şefliği arıza ekipleri zorlu doğa koşullarına meydan okuyorlar.

Sungurlu’da belirli aralıklarla etkisini sürdüren ve birçok köy yolunun ulaşıma kapanmasına neden olan kar yağışı, zaman zaman da arızalara da neden oluyor. Yaşanan arızaları gidermek için Türk Telekom ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Olumsuz hava koşulları ve yoğun kar yağışı nedeniyle ilçeye bağlı Üçoluk, Tuğlu, Kaledere, Karakocalı ve Sapaköy hatlarında arıza meydana geldi.

Arızayı gidermek için bölgeye giden ekipler, eksi 17 derece altında çalışmalarını yürüttü. Arazinin karlı olmasından dolayı ekipler, yolda kalınca bölgeye Çorum’dan kar paletli araç istendi. Ekipler bölgeye gelen kar paletli araçla yaklaşık 12 saatlik bir çalışma ile arızayı tespit edip onardılar.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBOĞAZKALE’NİN SEVİLEN KAYMAKAMINA VEDA YEMEĞİ
Sonraki İçerikKODEK, MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş TARAFINDAN YAPTIRILAN LABORATUVARLARI İNCELEDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz