“TÜM KÖY YOLLARI KÖSTEBEK YUVASINA DÖNDÜ”

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, ilçeye bağlı köy yollarının adeta köstebek yuvasına döndüğünü söyledi.

Köylere Hizmet Götürme Birliği ne iş yapar, Özel İdare Müdürlüğü ne işe yarar diye sorar Şahin, “Yolları kim yapacak, ne zaman yapacaklar. İlçenin bütün gurup yolları köstebek yuvası gibi” dedi.

İlçeye bağlı tüm grup köy yollarının hepsinin bozuk olduğunu söyleyen Şahin, “Alembeyli, Beşkız, Tuğlu, Hacılarhanı, Kaledere köyleri gurup yolları yapılmak için daha ne kadar bekleyecek?” diye sordu.

Sponsor

Bu yolların kazaya davetiye çıkardığını söyleyen Şahin, “Vatandaşlarımız her gün bu yolları kullanarak ilçe merkezine geliyor. Bozulan yollar ve oluşan çukurlardan kaçmak için kazalar atlatıyorlar. İlla bu yolların yapılması için bir kazanın olması mı gerekiyor? İfadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKELEPİRCİOĞLU, DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Sonraki İçerikFUTSAL’DA ŞAMPİYON ANADOLU LİSESİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz