Tüfekçi Ercan Tarım Aletleri Satışına Başladı

Sponsor

Sungurlu’da 3 kuşaktan bu zamana kadar esnaflık yapan Tüfekçi Ercan Şahin, tarım aletleri satışı ile hizmet ağını genişletti.
40 yıldır Sungurlu’nun köklü esnaflarından olan Tüfekçi Ercan Şahin, yıllardır yapmış olduğu av malzemeleri satışına tarım aletleri satışı ekledi. Kaan Tarım Aletleri Bayiliğini aldıklarını ifade eden Şahin, “Hızar, Tırpan, Klavazör, İlaçlama Makinesi ve Süt Sağma Makineleri satışını yaptıklarını belirterek, Sungurlulu çiftçilerimize özel ödeme kolaylığı ve yedek parça imkanı sunuyoruz” dedi.
Her zaman ilçemiz için en iyi hizmeti sunmayı amaç edindiklerini ifade eden Şahin, 3 kuşaktan bu zamana kadar Sungurlu’ya verdikleri hizmette kalite güvenin yanında müşteri memnuniyetine önem veriyoruz diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikPancar Üreticileri Bilgilendirildi
Sonraki İçerikŞahin, “Damarlarınızdaki Asil Kanı Kirletmeyin”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz