TÜBİTAK 4006 Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Sponsor

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Öncelikle TÜBİTAK 4006 tanıtım ve bilgilendirme için ilçemize gelen il temsilcilerimize çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında TÜBİTAK 4006 için onay alan 23 okulumuz projeleri ile ilçemizde bilim baharı yaşattılar. Okullarımız bu projelerle öğrencilerimizin kendilerine olan güvenini artırmayı, başarı duygusunu yaşamalarını sağlamayı amaçlayarak bir ilk gerçekleştirdiler. Okullarımızın TÜBİTAK 4006’ya katılımlarını önemsiyoruz. Bu yıl da okullarımızın proje sayılarını artırarak etkin çalışmalarına devam etmelerini hedefliyoruz. Bu amaçla dönem başında TÜBİTAK 4006 için planlamalarımızı yaparak bir an evvel çalışmalara başlamalıyız. İlçemizin bilimsel anlamda öne çıkması siz değerli yönetici ve öğretmenlerimizin işbirliği ve gayretleri ile mümkündür. Hepinize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans Salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Hitit Üniversitesi TÜBİTAK il temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Mert Şafak Tunalıoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge temsilcisi Esra Kümbül ve okullarımızın projelerden sorumlu yöneticileri ve öğretmenleri katıldı. | Sungurlu Haber
5-12. sınıf öğrencilerin öğretim programı çerçevesinde ve ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine bilimsel metodolojiye uygun bir şekilde çalışmalar yaparak elde ettikleri araştırma sonuçlarını sergileyebilmeleri amacıyla düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programının bilgilendirme toplantısı il temsilcileri Dr. Öğr. Üyesi Mert Şafak Tunalıoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge temsilcisi Esra Kümbül tarafından 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarlarının amaçları, bilim fuarları istatistikleri, mevzuat ve uygulamalar, çalışma takvimi ve bilim fuarlarının planlanması konularında bilgilendirme yapıldı.
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı başvuruları 22 Ekim-22 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sponsor
Önceki İçerikTürk Mühendislerden Türkiye’de Bir İlk!
Sonraki İçerikKamyonet Tarlaya Devrildi : 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz