TSO’nun Yeni Başkanı Akkaş Oldu

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı.
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haber
14 Nisan 2018 Cumartesi günü Meclis Komitesi ve Meclis Üye seçimleri yapılmış, 2 listenin yarıştığı seçimlerde her iki grupta meclise 12’şer üye çıkarmıştı. Bugün TSO binasında Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. Yapılan yönetim kurulu Başkan seçimlerinde Behiç Akkaş ile Yasin Karaağaç başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 15’i alan Behiç Akkaş başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; “Muammer Çuhacı, Mehmet Arif Büyükyıldız, Osman Koca, Mehmet Ergül, Özcan Aydoğan, Mehmet Erğişi, Hacı İhsan Ümit Ulusaloğlu, Osman Tunçay, Sedat Akay, İlhan Ambarkütükoğlu, İsmail Kılıç, Sadık Begit.

Abone Ol

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haber

Meclis Başkanlığı seçimlerinde ise Alp Eren Akel ile Sami Çoksezgin başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 14’ünü alan Alp Eren Akel Meclis Başkanı seçilirken, Meclis Başkan yardımcıları ise İsmail Kılıç ve Sadık Begit’ten oluştu. Katip üyeliğine ise İlhan Ambarkütükoğlu seçildi.
Disiplin Kurulu ise şu isimlerden oluştu; “Halim Karaçil, Engin Akkaş, Nuh Aluç, Murat Tanrıverdioğlu, Halil Buğrahan Kopan ve Mustafa Çuhacı”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz