-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemTSO'nun Yeni Başkanı Akkaş Oldu

TSO’nun Yeni Başkanı Akkaş Oldu

- Google Reklamı -

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı.
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haberleri
14 Nisan 2018 Cumartesi günü Meclis Komitesi ve Meclis Üye seçimleri yapılmış, 2 listenin yarıştığı seçimlerde her iki grupta meclise 12’şer üye çıkarmıştı. Bugün TSO binasında Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. Yapılan yönetim kurulu Başkan seçimlerinde Behiç Akkaş ile Yasin Karaağaç başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 15’i alan Behiç Akkaş başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; “Muammer Çuhacı, Mehmet Arif Büyükyıldız, Osman Koca, Mehmet Ergül, Özcan Aydoğan, Mehmet Erğişi, Hacı İhsan Ümit Ulusaloğlu, Osman Tunçay, Sedat Akay, İlhan Ambarkütükoğlu, İsmail Kılıç, Sadık Begit.

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haberleri

Meclis Başkanlığı seçimlerinde ise Alp Eren Akel ile Sami Çoksezgin başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 14’ünü alan Alp Eren Akel Meclis Başkanı seçilirken, Meclis Başkan yardımcıları ise İsmail Kılıç ve Sadık Begit’ten oluştu. Katip üyeliğine ise İlhan Ambarkütükoğlu seçildi.
Disiplin Kurulu ise şu isimlerden oluştu; “Halim Karaçil, Engin Akkaş, Nuh Aluç, Murat Tanrıverdioğlu, Halil Buğrahan Kopan ve Mustafa Çuhacı”

TRY - Türk Lirası
USD
27,3138
EUR
28,6963
GBP
33,1402
RUB
0,2814
CNY
3,7368
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu