TSO’nun Yeni Başkanı Akkaş Oldu

Sponsor

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı.
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haber
14 Nisan 2018 Cumartesi günü Meclis Komitesi ve Meclis Üye seçimleri yapılmış, 2 listenin yarıştığı seçimlerde her iki grupta meclise 12’şer üye çıkarmıştı. Bugün TSO binasında Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. Yapılan yönetim kurulu Başkan seçimlerinde Behiç Akkaş ile Yasin Karaağaç başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 15’i alan Behiç Akkaş başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; “Muammer Çuhacı, Mehmet Arif Büyükyıldız, Osman Koca, Mehmet Ergül, Özcan Aydoğan, Mehmet Erğişi, Hacı İhsan Ümit Ulusaloğlu, Osman Tunçay, Sedat Akay, İlhan Ambarkütükoğlu, İsmail Kılıç, Sadık Begit.

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, yönetim ve disiplin kurulu üye seçimi yapıldı. | Sungurlu Haber

Meclis Başkanlığı seçimlerinde ise Alp Eren Akel ile Sami Çoksezgin başkanlık için yarıştı. 24 oy’un 14’ünü alan Alp Eren Akel Meclis Başkanı seçilirken, Meclis Başkan yardımcıları ise İsmail Kılıç ve Sadık Begit’ten oluştu. Katip üyeliğine ise İlhan Ambarkütükoğlu seçildi.
Disiplin Kurulu ise şu isimlerden oluştu; “Halim Karaçil, Engin Akkaş, Nuh Aluç, Murat Tanrıverdioğlu, Halil Buğrahan Kopan ve Mustafa Çuhacı”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “İspatlayamazsan, Anan Erkek Doğurduysa İstifa Edebilecek Misin? “
Sonraki İçerikİş Adamlarından 200 Öğrenciye Giyecek Yardımı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz