-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemTSM kanser eğitimlerine devam ediyor

TSM kanser eğitimlerine devam ediyor

- Google Reklamı -

Sungurlu Toplum Sağlığı Merkezince ilçede koruyucu sağlık hizmetleri devam ediyor.
Toplum Sağlığı Merkezinde görevli sağlık çalışanları ilçede ki Halk Eğitim Kurslarını ziyaret ederek, sağlıklı yaşam ve Kanser eğitimleri gibi konularda bilgiler vererek, kanser ve sağlıklı yaşam ilgili broşürler dağıtarak daha bilinçli bir toplum için çalışmalarına devam ediyor.
Toplum Sağlığı Merkezi yetkilileri yaptıkları hizmetlerin bunlarla sınırlı olmadığını ifade ederek, vatandaşlara özellikle Kolon (Bağırsak) Kanseri ve Kene ile mücadele ile keneden korunma yolları hakkında eğitimler verildiği belirtildi.
Gerçekleştirilen eğitimlerin çok verimli olduğunu ifade eden Toplum Sağlığı Merkezi yetkilileri şimdiye kadar hedeflerimizdeki sayıların üstünde vatandaşı bilgilendirildiğini ve özellikle Kanser konusunda daha bilinçli bir toplum haline geldiğimizi belirterek, eğitimlerimiz aralıksız bir şekilde devam edeceklerini söylediler.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5087
EUR
22,9830
GBP
26,7135
RUB
0,2662
CNY
3,0208
JPY
0,1539

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu