Tribünün Geçici Kabulü Yapıldı

Sponsor

Yapımı tamamlanan tribün için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nden gelen mühendisler Nurgül Aydın ve Tuğba Kemaloğlu geçici kabul için inceleme yaptılar. İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ve yüklenici firma Baz Bilgi İnşaat firmasının yetkilerinin katıldığı incelemede, tribünün koltukları demirleri ve çatısı detaylı olarak incelendi.

Sungurlu ilçe sahasının yeni tribünün geçici kabulü yapıldı. Pazar günü oynanacak Havza Belediyespor maçında bu tribüne de seyirci alınacak. | Sungurlu Haber

Çevre düzenlemesini de inceleyen mühendisler tribünün geçici kabulünü yaptılar. Sungurlu Belediyespor’un pazar günü sahasında oynayacağı Havza Belediyespor maçını taraftarlar bu tribünden de izleyebilecekler. 500 kişilik tribüne ilave olarak yapılan 800 kişilik bu tribününde hizmete alınması ile birlikte Sungurlu sahasının tribün kapasitesi 1300 kişilik oldu.

Sponsor

Sungurlu ilçe sahasının yeni tribünün geçici kabulü yapıldı. Pazar günü oynanacak Havza Belediyespor maçında bu tribüne de seyirci alınacak. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikAşure Günü Etkinliği Düzenlediler
Sonraki İçerikBaşkandan Duyarlı Davranış
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz