Trafik ve İlk Yardım Haftası Kutlandı

Sunguroğlu İlkokulu konferans salonunda yapılan program Saygı Duruşunda bulunulmasının ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı.

Abone Ol

Öğrencilerin şiirler okuması, Trafik kazalarının nedenlerinin anlatıldığı slayt gösterisinden sonra, Okul koridorunda trafiği öğreniyorum projesi kapsamında okul Koridorlarını yol olarak düşünüp üzerine kesik beyaz çizgiler çizilip kenarlarına işaret levhaları yerleştirilerek. Böylece öğrencilerin trafik işaret ve levhalarının anlamlarını öğrenmesini, küçük yaşta trafik kurallarına uyma bilincini geliştirmeyi ve trafik sorununa çözüm olmasına katkı sunmayı amaçlanan projede öğrencilerin teneffüslerde Trafik işaret ve levhaları öğrenen öğrencilere her ay ödüllendiren okul idaresi Nisan ayında’ da her sınıftan ilk üç öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.
Programa, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Tolga Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, siyasi parti temsilcileri, veliler ve öğrenciler katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz