Trafik ve İlk Yardım Haftası Kutlandı

Sponsor

Sunguroğlu İlkokulu konferans salonunda yapılan program Saygı Duruşunda bulunulmasının ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı.

Öğrencilerin şiirler okuması, Trafik kazalarının nedenlerinin anlatıldığı slayt gösterisinden sonra, Okul koridorunda trafiği öğreniyorum projesi kapsamında okul Koridorlarını yol olarak düşünüp üzerine kesik beyaz çizgiler çizilip kenarlarına işaret levhaları yerleştirilerek. Böylece öğrencilerin trafik işaret ve levhalarının anlamlarını öğrenmesini, küçük yaşta trafik kurallarına uyma bilincini geliştirmeyi ve trafik sorununa çözüm olmasına katkı sunmayı amaçlanan projede öğrencilerin teneffüslerde Trafik işaret ve levhaları öğrenen öğrencilere her ay ödüllendiren okul idaresi Nisan ayında’ da her sınıftan ilk üç öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.
Programa, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Tolga Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, siyasi parti temsilcileri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikNE GEÇTİ ELİNİZE ?
Sonraki İçerikArifegazili Ortaokulu’nda Bilim Fuarı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz