Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Tosundereoğlu Mevlid Kandili’ni Kutladı

Tosundereoğlu mesajında, “Sevgili Peygamber Efendimizin örnek hayatı ve davranışlarından dürüstlüğü, emaneti korumayı, insan haklarına uymayı, zayıf ve muhtaçlara yardım etmeyi, yetim ve kimsesiz çocuklara kol kanat germeyi, yararlı insan olmayı hayatımız boyunca kendimize prensip edinmeliyiz. İslam, bir ahlak dini olarak insanlığı kurtuluşa ve hidayete davet etmektedir.

Ülkemizin ve milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde mübarek geceleri birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerini hoş tutmalıyız.
Bu anlamlı gecenin barış, huzur ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm milletimizin ve İslam âleminin Mevlid Kandili’ni en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize ve tüm insanlık âlemine sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İlgili İçerikler

Belediye 100 Çocuğu Sevindirdi

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Sürücülere Maske ve Broşür Dağıtıldı

Safa Özhazinedar

Şahin, “Cumhuriyet, 96 yıldır hiç sönmeyen bir meşale gibi ülkemizi aydınlatmaya devam etmektedir”

Safa Özhazinedar

SUNGURLU ZİRAAT ODASI YENİ TRAKTÖR ALDI

Safa Özhazinedar

Saat Saat 15 Temmuz Darbe Girişiminde Yaşananlar

Safa Özhazinedar

Mustafa Dizdaroğlu’dan Veda Mesajı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar