Tosundereoğlu, “Huzur içerisinde geçirilen her bir gün, sizlerin sayesindedir”

Sponsor

 

Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Alaettin Tosundereoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında “Milletimizin ve devletimizin bekası için yüreğini ortaya koymuş bütün gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İl Genel Meclis üyesi Tosundereoğlu mesajında, “Vatanı, bayrağı, devleti ve milleti için canından vazgeçen kahramanlarımız. Çanakkale’de, Kıbrıs’ta, Kore’de ve 15 Temmuz gecesinde, canını vatana feda etmek gayesiyle mücadele veren kahraman gaziler. Eli kanlı teröristlere karşı yürütülen etkin ve kararlı mücadelede, teröristlerin vatana doğrulttuğu silahların karşısında korkusuzca duran yiğitler. Analarımızın kınalı kuzularıyken, vatan ve bayrak savunması söz konusu olduğunda eşsiz bir cesaret sergileyen, sahip oldukları iradeyle düşmana korku salan kahramanlar. Gazilik şeref madalyasını dünyadaki hiç bir millette görülmeyecek türden bir onurla, sadece göğüslerinde değil yüreklerinde taşıyan vatan evlatları. Biliyoruz ki, huzur içerisinde geçirilen her bir gün, sizlerin sayesindedir. Bu nedenle sizlerin fedakarlıkları asla ödenmez. Allah sizlerden bin kez razı olsun. 19 Eylül Gaziler Günü’nde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milletimizin ve devletimizin bekası için yüreğini ortaya koymuş bütün gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, her bir gazimizin Gaziler Günü’nü en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikKelepircioğlu, “Gazilerimizi övgü ve minnetle anıyoruz”
Sonraki İçerikYasin Şahin Gaziler Günü’nü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz